Вгору

Прайс-лист

Прайс-лист: ціна питання

Перегортаєте сторінки нашого сайту? Значить, залізобетонні вироби – та категорія товару, яка вас цікавить. TOBI BUD запропонує найкращі ЗБВ, бетонні плити, фундаментні блоки, перемички, труби бетонні. Також в компанії можна замовити бетон, купити люки, квіткарки і інші якісні вироби за розумними цінами. У цьому легко переконатися, заглянувши на сторінки прайс-листа.

Добротний залізобетон? Купити в TOBI BUD – рішення good! 

Скористайтеся простим алгоритмом: 

  1. Вхід. Натискаючи на вкладку «Прайс-лист», клієнт потрапляє на сторінку з посиланням для завантаження докладного прейскуранта.
  2. Завантаження. Натиснувши на активне посилання, на комп’ютер користувача інтегрується безпечний, перевірений документ, в якому розміщена інформація про асортимент ТОВІ BUD і вартості виробів.
  3. Ознайомлення. Відкривши документ, покупець побачить таблицю зі списком товарних позицій, вага виробів, розміри, навантажувальні норми. У переліку зазначені актуальні ціни з урахуванням податку на додану вартість. Наприклад, «кільця бетонні (перемички, бетон тощо), ціна з ПДВ, вага в тоннах, розмірні варіанти, норма навантаження». 

Крім зазначеної інформації, у прайс-листі містяться усі контактні дані, необхідні для зв’язку з працівниками компанії TOBI BUD. Сюди включені номери телефонів, місцезнаходження підприємства, електронна пошта. Комунікація можлива будь-яким обраним способом. 

Прайс ЗБВ: переваги 

Якщо знадобилися бетонні кільця, фундамент, необхідно бетон з доставкою, то краще звертатися до професіоналів, які ретельно вивчили ринок, співпрацюють з поважними підприємствами і точно знають, де вигідніше купувати вироби. ТОВІ BUD – саме така компанія. На нашому сайті надається вся необхідна інформація для майбутніх партнерів-споживачів.

Перш ніж придбати будь-які ЗБВ (Київ та інші українські міста), а також бетон, потрібно врахувати багато нюансів і технічних питань. Документ, що допомагає розібратися в товарному різноманітті – прайс-лист. На його сторінках можна знайти, скільки коштує куб бетону (ціна на будь-який виріб вказана з ПДВ), відшукати бетон для фундаменту необхідної марки, підібрати розмір і вагу залізобетонної конструкції. 

Тому, якщо потрібні ЗБВ або бетон, ціна та параметри точно вказані в таблиці компанії ТОВІ BUD.