Фільтр

  • Діаметр внутрішній (D), мм

  • Довжина робоча (L), мм

  • Вага, т

  • Товщина стінки, мм

  • Фільтрувати по ціні

Каталог

Труби залізобетонні

Скачати прайс

Труби залізобетонні

Труби залізобетонні входять до п’ятірки найбільш поширених залізобетонних виробів. Їх використовують для транспортування рідин в трубних магістралях. Труби ЗБВ застосовуються при створенні водопроводів, для транспортування зливових вод і каналізаційних відходів. Вони також можуть використовуватися для прокладки різних кабелів.

Труби бетонні мають ряд переваг:

• морозостійкі

• володіють гідротехнічними властивостями

• вартість залізобетонних труб на багато нижче аналогів

Труби неможливо зігнути, тому їх використовують для прокладки переважно прямих трубопроводів. З’єднуються між собою за допомогою розтрубного або фальцевого з’єднання, в залежності від конфігурації труби. Якщо потрібен поворот або відведення для трубопроводу, для цього облаштовуються спеціальні переливні колодязі. Труби діляться також на напірні і безнапірні моделі. Труби залізобетонні безнапірні призначені для транспортування рідин, які рухаються самопливом, без допомоги насосів. Труби напірного типу застосовують в тому випадку, якщо в трубопроводі створюється певний внутрішньо тиск. У нашому каталозі ви можете вибрати і купити трубу бетонну, довжиною від 2,5 до 5-ти метрів.

Сфера застосування та виготовлення

Сфера застосування труб досить широка. Труба залізобетонна використовується для створення водопроводів, підземних водопропускних систем, зливових стоків і каналізації. Бетонні каналізаційні труби довговічні, не вимагають спеціального обслуговування і стійкі до біологічного обростання. Залізобетонні труби виготовляються відповідно до вимог ГОСТ 6482-88 і ДСТУ Б В.2.5-63: 2012. Матеріали виготовлення – високоміцний гідротехнічний бетон, армований сталевим арматурним каркасом з арматури класу А-Ⅲ і дроту Вр-Ⅰ. Існує кілька способів виробництва даного виду виробів, основними з яких є центрифугування та вібропресування.

– Труби центріфуговані виробляються в спеціальній обертаючійся з певною швидкістю оснастці, в яку подається бетон. При обертанні центрифуги відбувається частковий віджим води, і ущільнення бетонної суміші. Даний метод використовується при виробництві всіх труб ТБ та ТФІ, а також ТС 40.50-2.

– вібропресованні бетонні труби виробляються вертикальним методом. У вертикально розташовану форму, яка розташована на спеціальній віброустановці, подається бетон. Шляхом вібрації відбувається ущільнення бетону до потрібної щільності. Методом вібропресування виробляються всі труби марки ТС, крім ТС 40.50-2.

Форми та розміри бетонних труб

Труба бетонна має циліндричну форму з розширенням (розтрубом) на одному краю, за допомогою якого труби з’єднуються і утворюють суцільний трубопровід. Існує кілька марок безнапірних труб – Т, ТБ, ТС, які відрізняються між конфігурацією розтруба і наступними характеристиками: робоча довжина, зовнішній діаметр, загальна довжина труби. Всі марки зб труб мають одне призначення, а остаточний вибір які труби використовувати, в основному залежить від довжини трубопроводу, оскільки труби різних марок між собою неможнливо герметично зістикувати. Довжина труб залізобетонних буває – 2,5, 3 і 5 метра.

•  2,5 м – ТС 40.25-2, ТС 60.25-2, ТС 80.25-2.

•  3 м – ТС 100.30-2, ТС 120.30-2, ТС 140.30-2.

•  5 м – ТС 40.50-2, ТБ 50.50-2, ТБ 60.50-2, ТБ 80.50-2, ТБ 100.50-2, ТБ 120.50-2, ТФІ 140.50-2

Першим на що потрібно звернути увагу при виборі труби – це її несуча здатність, або на якій глибині буде проходити майбутній трубопровід. Висота вимірюється від верхньої межі труби до поверхні грунту. Дане значення присутнє в кінці маркування виробу і позначається арабськими цифрами:

• 2 – глибина засипання грунтом до 4 метрів

• 3 – глибина засипання грунтом до 6 метрів

• 4 – глибина засипання грунтом до 8 метрів

Маркування виробів складається з значень, які вказують на основні характеристики труби, наприклад ТБ 50.50-2, де:

• ТБ – вид виробу (труба розтрубна циліндрична безнапірна)

• 50 – внутрішній діаметр, в сантиметрах

• 50 – робоча довжина, в дециметрах

• 2 – несуча здатність

Для ущільнення стиків використовуються спеціальні гумові кільця, які укладаються в розтруб перед стикуванням. Вони надають конструкції додаткову герметичність. Замість гумових кілець, також можна використовувати спеціальний герметувальний розчин. Поверхня труб додатково на замовлення може бути оброблена гідроізоляційною мастикою.

Правила зберігання та транспортування

Після розпалубки і прийняття труб відділом технічного контролю, товар переміщають на склад готової продукції, де здійснюється маркування конструкцій. При маркуванні на зовнішню стінку виробу за допомогою фарби наноситься марка, дата виробництва і штамп відділу технічного контролю. Труби довжиною 5 метрів повинні зберігатися в горизонтальному положенні штабелями, не більше чотирьох рядів. При цьому потрібно використовувати спеціальні підкладки, щоб уникнути розкочування нижнього ряду. Труби довжиною 3 метри і менше можливо складувати вертикально, забезпечивши їм необхідну стійкість. Всі вироби повинні бути відсортовані за видами. Транспортування залізобетонних труб відрізняється від інших зб виробів, оскільки пов’язане з підвищеною небезпекою через круглу форму виробів. Для перевезення потрібні транспортувальні дерев’яні конструкції, так звані ложементи. Вони мають вигляд дерев’яного бруса великого перерізу зі спеціальними канавками під потрібний діаметр труби. Так само варто приділити увагу параметрам кузова автомобіля, оскільки нестача всього декількох сантиметрів в габаритах може позбавити можливості завантажити потрібну кількість труб. Це в свою чергу додаткові фінансові витрати. Можна себе убезпечити від таких наслідків, довіривши доставлення продукції нашим фахівцям, які знають всі тонкощі. Замовивши труби з доставленням на свій об’єкт в ТОБІ БУД, можете бути впевнені у своєчасному доставленні і цілісності продукції.

Купити труби залізобетонні

Наше підприємство реалізує труби залізобетонні в Києві та інших регіонах України з різними технічними характеристиками. Вся інформація про труби є в описі про товар, але можливо виготовити продукцію під замовлення з відмінними характеристиками. Наприклад, труба залізобетонна 1000, або труба бетонна 800 стандартно виробляються на глибину закопування 4 метри, але виготовити їх можна і з вищими характеристиками за несучою здатністю. Бетонні труби великого діаметра, які стикуються за допомогою фальцевого з’єднання, можливо зробити з додатковим металевим кільцем в зоні стикування труб. Таким способом конструкції майбутнього трубопроводу можна надати додаткову жорсткість шляхом зварювання цих кілець. Є можливість готові вироби обробляти гідроізоляцією. Додаткова гідроізоляція збільшить термін служби бетонної труби.

Ціна ЗБВ труб не є високою. Тому їх придбання вважається рентабельним при прокладці будь-яких прямих магістралей. Висока надійність і низька вартість роблять їх незамінними при монтажі водопроводів, каналізаційних колекторів і будь-яких інших трубопроводів.

Наше підприємство пропонує широкий вибір труб, серед яких будуть і ті, які оптимально підійдуть під ваші вимоги. При виборі, звертайте увагу на те, що кожен тип труб передбачає певні технічні можливості. Про особливості виробів дивіться в маркуванні труб і в їх описі. Якщо ви не впевнені в тому, які труби вам необхідні – телефонуйте і наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію. Правильний вибір – це гарантія надійності майбутнього трубопроводу.