Фільтр

 • Довжина (L), мм.

 • Ширина (B), мм

 • Висота (H), мм

 • Вага, т

 • Фильтровать по цене

Каталог

Бордюри

Скачати прайс

Бордюри

Бордюр тротуарний виконує функцію розділювача пішохідних доріжок, клумб, тротуарів від газонів і зелених зон. Використовується не тільки в дорожньому будівництві, але і при зведенні доріжок і тротуарів в парках і прибудинкових територіях, тому має і другу назву – бордюр садовий.

Бордюр дорожній призначений для упорядкування доріг різного типу, від міжквартальних проїздів до магістралей. Виріб так само може використовуватися при облаштуванні прибудинкових територій, паркувальних майданчиків і газонів. Бордюр даного типу з розширенням (п’ятою) заведено називати – бордюр магістральний, оскільки в основному використовується на магістральних дорогах або в місцях де потрібна додаткова стійкість борту.

Бордюр бетонний по іншому називається бордюрний або бортовий камінь. Його головне завдання – поділ частин дороги або відділення проїжджої частини від пішохідних доріжок і зелених зон. Він забезпечує довговічність доріг і тротуарів, оскільки охороняє їх від деформації, допомагає впоратися з механічними навантаженнями, або атмосферними впливами, які можуть привести до руйнування краю дороги або тротуару. Так само залізобетонні бордюри виконують декоративну функцію. Завдяки своїй присутності в конструкції, дороги і тротуари виходять естетично приємними на вигляд.

Бордюри бетонні: технічні характеристики

Всі бордюри представлені в цій категорії виготовляються відповідно до ГОСТ 6665-91 з суворим дотриманням усіх параметрів данного стандарту. Виготовлення здійснюється з бетону класу В30, крім БР 100.20.8, де застосовується бетон В22,5. Армування бордюрів здійснюється теж згідно даного стандарту. Варто звернути увагу, що згідно з ГОСТ 6665-91, армуватися повинні всі бордюри крім БР 100.20.8, БР 100.30.15 та БР 100.30.18, але і ці вироби від нашої компанії поставляються армованими, що надає їм додаткову міцність і довговічність.

 У нашому асортименті є чотири основні типи даних виробів:

 •  БР – бордюри рядові (прямі)
 •  БО – борти з п’ятою (розширенням)
 •  БУП – борти з переривчастою п’ятою
 •  БК – бордюри криволінійні

Бордюри залізобетонні (розміри):

 Бордюри бувають малогабаритні, з вагою від 40 кг і можуть мати вагу до 880 кг, як наприклад БР 300.60.20. Тому різноманітність розмірів даних виробів допоможе вирішити будь-яке завдання при будівництві доріг і тротуарів. Але основним параметром при виборі даного виробу являється висота бордюру, від якої відштовхуються при будівництві доріг.

Технічні характеристики бордюрів

 • морозостійкість;
 • висока міцність (350 кг / см3);
 • низьке водопоглинання (3-6%).

Всі бордюри залізобетонні відносяться до морозостійких конструкцій і витримують не менше 200 циклів заморожування / розморожування. Термін практичного використання такого виробу – близько 50 років. Але варто звернути увагу, що такий параметр, як морозостійкість бордюрів, не вийде визначити відразу на будівельному майданчику. Не відповідна морозостійкість, дасть про себе знати через кілька років, у вигляді дрібнення захисного шару бетону і надалі руйнуванні конструкції. Тому краще купити бордюри бетонні в перевірених постачальників, таких як наша компанія. Оскільки бордюри, які ми поставляємо повністю відповідають всім параметрам технічної документації, а за деякими навіть перевищують необхідні параметри.

Купити бордюри бетонні

Наше підприємство продає і виготовляє залізобетонні вироби різних типорозмірів. Щоб купити бордюр дорожній (Київ) можна оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувавши за контактними телефонами. В асортименті представлений бордюр дорожній, ціна якого є цілком доступною як для оптових, так і для роздрібних покупців. У нашому каталозі ви можете вибрати якісні бордюри і замовити їх в будь-якій кількості. Придбання можливе самовивозом або з доставкою нашим транспортом. Наші вироби відрізняються високою якістю і довговічністю.