Фільтр

  • Довжина (L), мм.

  • Ширина (B), мм

  • Висота (H), мм

  • Вага, т

  • Ціна

Каталог

Фундаментні блоки

Скачати прайс

Блоки ФБС

Блоки фундаментні

Найбільш поширеними залізобетонними елементами в будівництві є фундаментні блоки. Вони використовуються для будівництва збірних бетонних фундаментів, підпірних стін, пандусів, естакад та інших будівельних робіт. Наше підприємство постачає якісні і довговічні блоки за доступною ціною.

Блоки фундаментні можуть застосовуватися при будівництві конструкцій на будь-яких видах грунтів і спорудженні будинків різної поверховості та призначення, оскільки здатні витримувати значні навантаження. ФБС блоки прискорюють проведення будівельних робіт і спрощують процес зведення будівель.

Технологія виготовлення та параметри

Залізобетонний фундаментний бетонний блок (ФБС) встановлюється під несучу стіну майбутньої будови. Довжина цілого фундаментного блоку 2380 мм, товщина від 200 до 600 мм, а висота – 280 і 580 мм. В асортименті також є блоки довжиною 1180 и 880 мм, так звані добірні блоки. Вага фундаментних блоків починається від 185 кг. (ФБС 9-3-3) і доходить до 1960 кг. (ФБС 24-6-6).

При виготовленні блоків ФБС застосовується важкий бетон різної міцності на стиск, але найбільш ходовий клас бетону застосовується при виробництві блоків – В7,5, оскільки міцності даного класу досить практично для вирішення будь-яких будівельних завдань.

Фундаментні блоки: розміри

У нашому каталозі можна вибрати і купити блоки фундаментні більше 20 типорозмірів. Розмір фундаментних блоків регламентується ГОСТом 13579-78 і строго відповідає технічним параметрам даного документу. Продаж блоків нашим підприємством здійснюється дрібнооптовими і крупно оптовими партіями.

Блоки фундаментні Київ

Фундаментні блоки володіють наступними характеристиками:

  • здатність витримувати величезну вагу;
  • стійкість до агресивного середовища, в т.ч. корозії і гниття;
  • морозостійкість;
  • стійкість до високих температур.

Купити блоки ФБС в нашій компанії можна на сайті або зв’язавшись з нашими менеджерами. Ціна залежить від параметрів виробу таких як: марка бетону і розмір блоків. Абревіатура ФБС розшифровується як – фундаментний блок стіновий.
Ціни на фундаментні блоки у нас нижчі за середньоринкові, але якість при цьому є однією з кращих на ринку.