Каталог

  Фільтр

 • Длина (L), мм

 • Ширина (B), мм

 • Высота (H), мм

 • Вес, т

 • Нагрузка

 • Цена

Перемички

Скачати прайс

Перемички залізобетонні

Tobi Bud купить перемычки жби цена киевЗалізобетонні перемички – це високоміцні зб вироби, за допомогою яких в споруджуваному спорудженні облаштовуються віконні та дверні отвори шляхом перекриття перемичками даних прорізів. Перемички відрізняються високою міцністю і витримують навантаження від 100 до 7200 кгс/м.п., в залежності від типу і виду виробу.

Для виготовлення ЗБВ перемичок використовується важкий бетон різних марок і арматурна сталь згідно ГОСТ 5781. Сталь збільшує міцність, поріг стиснення і прогину, а бетон забезпечує необхідну жорсткість і опір стисненню. Перемички бетонні бувають монолітними або збірними. Наша компанія рекомендує при будівництві використовувати тільки збірні ЗБ перемички, оскільки вони мають ряд переваг перед монолітними, а саме:

– суворе дотримань технологічного процесу та інших виробничих параметрів при виготовленні збірних перемичок.
– перевірка якості перемичок відділом технічного контролю і періодичні випробування перемичок на міцність.
– легкість і швидкість монтажу.
– доступна ціна перемичок залізобетонних.

Типи збірних перемичок

Перемички брускові застосовуються в цегляних і дрібноблочних будівлях різної поверховості від одноповерхових малих будівель до багатоповерхових висоток. Розраховані на навантаження в несучих конструкціях від 100 до 800 кгс/м.п. і в несучих – вiд 2800 до 3800 кгс/м.п.

Перемички плитні (синонімічне назва – перемички віконні) використовуються для перекриття віконних прорізів в несучих стінах будівель і споруд. Складаються з високоміцного бетону і каркаса з арматурних стержнів. Перемички зб даного типу популярні при перекритті прорізів з товстими стінами, оскільки мають досить велику ширину, яка дозволяє одній перемичкою перекрити весь проріз.

Перемички балочні мають Г-подібну форму і доповнюються спеціальним виступом, який служить місцем обпирання конструкції перекриття на основу перемички. Вони поєднують в собі властивості перемички і балки і можуть витримувати навантаження від 3000 до 4000 кгс/м.п. Широко застосовуються в каркасному будівництві.

Перемички залізобетонні ГОСТ 948-84 і 948-2016 заводського виготовлення відрізняються високою якістю, міцністю і можуть використовуватися для побудови з урахуванням агресивних чинників (сейсмічність до 7 балів). Випускаються ЗБВ заводом перемички залізобетонні за розмірами, формою та іншими параметрами повністю відповідають вимогам ГОСТ і серії згідно з якою вони виготовляються, тому ТОБІ БУД поставляє перемички тільки заводського виготовлення, що підтверджується паспортами та сертифікатами якості.

Перемички залізобетонні – серія:

 • ПГ – перемички балочні, Г-подібні
 • ПП– це плиткові перемички
 • ПБ– це брускові перемички

Перемички залізобетонні: Київ

У нашому каталозі ви можете купити ЗБ перемички будь-якого типу за доступними цінами. В асортименті є перемички, ціна яких різниться в залежності від їх типу, витримується навантаження, і інших технічних характеристик. Всі вироби проходять обов’язковий контроль якості. Ми гарантуємо якість і міцність наших виробів. Реалізуємо і поставляємо ЗБ-вироби по всій території України.