Каталог

Залізобетонні паркани

Скачати прайс

Паркани залізобетонні

Максимально міцна й довговічна огорожа території від проникнення небажаних осіб це зб паркан, що складається із залізобетонних конструкційних елементів. Залізобетон сам по собі міцний матеріал, який довгі роки зберігає свої початкові технічні характеристики. У поєднанні з металевим каркасом будівельна конструкція демонструє чималу витривалість і надійність тривалої експлуатації. Тому для огорож не страшні вплив вологи, морозу, агресивних речовин і інших несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Паркан, що складається із залізобетону, має масу позитивних якостей, серед яких особливої ​​уваги потребують:

  • пожежостійкість;
  • надійність;
  • довговічність;
  •  простота під час монтажу;
  • економічно виправдана і рентабельна ціна.

Паркани залізобетонні від нашої компанії поділяються на два типи. Перший тип – це залізобетонні панелі огорожі, конструктивною особливістю яких є наявність ніжок для монтажу, що вставляються в спеціальні фундаментні стакани. Основною перевагою панелей огорожі є простота і швидкість зведення конструкції огорожі, тому даний вид плит огорожі дуже популярний і затребуваний. До другого типу відноситься паркан залізобетонний набірний, яки має інший конструктив. Такі плити мають форму прямокутної плоскої плити і монтуються в спеціальні стовпчики з пазами типу СОГ, які мають різну висоту. Великим плюсом даного типу забору є можливість набрати його в висоту до 3,5 метрів, чого не можна досягти з іншими видами ЗБВ огорож.

Паркани залізобетонні використовуються для огорожі об’єктів різного призначення починаючи від невеликих приватних територій і закінчуючи великими промисловими підприємствами. Висота і масивність плит дозволяють уникнути небажаного проникнення сторонніх осіб, а також тварин. За допомогою плит для паркану можна огородити будівельний майданчик, промисловий об’єкт, муніципальний комплекс, різні підприємства. Оскільки крім перерахованих характеристик за рахунок паркану знижується шумовий фон і посилюється захист від вітру і пилу, залізобетонний паркан часто використовують і в приватному будівництві для огорожі будинків і присадибних територій.

Виготовляється плита паркану з важкого бетону М-300 методом вібропресування. Від якості сировини залежить тривалість служби і надійність експлуатації виробу, тому матеріали для виготовлення проходять ретельний контроль якості перед їх застосуванням. При монтажі панелей в цільну паркану конструкцію необхідний фундамент стаканного типу або спеціальні стовпчики які є в широкому асортименті на нашому сайті в категорії фундаменти під паркани. Застосування фундаменту дозволяє проводити встановлення паркану незалежно від типу грунту і рельєфу. Через постійний контакт з грунтовим середовищем конструкція фундаменту вимагає додаткової антикорозійного захисту, не зважаючи на використовуваний при виробництві важкий бетон марки М-200. Паркан із залізобетону витримує до 200 циклів заморожування і розморожування, а значить, гарантує збереження конструкції при постійній зміні сезонів. Доповнює міру міцності плити арматурний каркас зразка A-I-A-III і дріт Bp-I. Металева сітка всередині виробу зазвичай оброблена і здатна витримувати вплив корозійних чинників.

Контроль якості

Перед тим, як надійти в реалізацію плити проходять ретельну перевірку. Неприпустимо наявність на поверхні тріщин шириною більше ніж 0,3 мм, а також оголених фрагментів арматури. Подібні ознаки вказують на можливість швидкої деструкції продукту, і як наслідок повної або часткової втрати всіх функціональних особливостей. Як правило, якісно вироблена плита виділяється гладкістю і відсутністю зовнішніх недоліків. При прийманні партії товару обов’язково враховується показник міцності самого виробу і петель, габарити і стан арматурного каркаса. Фінальний штрих будь-якого моніторингу при прийманні товару це перевірка технічної документації, де позначено номер партії, дата випуску, вихідна сировина (тип арматурного каркаса і бетону).

Як потрібно вибирати продукцію

Купівля будь-яких матеріалів досить відповідальний процес. Адже ніхто не хоче витратити гроші даремно. Перед замовленням не завадить поговорити з фахівцем, який покаже правильний напрямок і допоможе визначитися з товаром. Досвідчений менеджер підкаже, яий товар підходить під конкретні цілі, володіє відповідними призначенню параметрами і зовнішнім виглядом. Завдяки широкому асортименту сучасної продукції і детальній консультації проблема вибору вирішується дуже швидко.

Транспортування парканів та інших ЗБВ

Доставити плиту для огорожі або будь-яку залізобетонну конструкцію непроста робота. Вона вимагає злагодженої взаємодії багатьох фахівців і технічного оснащення. Цілком можливо, що пошукавши в інтернеті, ви знайдете фірми, що займаються перевезенням вантажів за зниженими тарифами. Але не варто забувати про специфіку продукції, її розміри і потребу акуратно робити навантаження, фіксацію і подальше транспортування. Лише професіонали здатні впоратися з усіма завданнями і грамотно виконати доставку. Щоб уникнути псування товару, його пошкодження в дорозі, зриву термінів поставки, краще довірити транспортувальні клопоти нашим співробітникам. Ми допоможемо здійснити перевезення будь-якого замовлення незалежно від Вашої локації. Відстань для нас не є суттєвим фактором. Завдяки злагодженій роботі співробітників, багаторічному досвіду, і напрацьованим маршрутами ми без проблем здійснюємо постачання матеріалів по всій території України.

Компанія ТОБІ БУД понад 12 років працює на вітчизняному ринку. Своїм клієнтам ми пропонуємо гнучкі умови доставки і оплати. Ми знаємо, як необхідно правильно розмістити парканні плити, щоб вони не деформувалися під час перевезення. При необхідності наші фахівці запропонують вам власні послуги в сфері монтажу. Встановлення парканів з командою професіоналів це впевненість в якісному виконанні процедури установки. З будь-яких питань звертайтеся за вказаними контактами. У вкладці на сайті ви знайдете не тільки номери телефонів, а і електронну адресу поштової скриньки. Для оперативного зв’язку замовте зворотний дзвінок. Наш співробітник обов’язково передзвонить вам і поговорить щодо питання, яке Вас цікавить. Не затягуйте з рішенням, почніть з простого і поспілкуйтеся з менеджером компанії ТОБІ БУД.