Каталог

    Фільтр

  • Диаметр (D), мм

  • Толщина (H), мм

  • Вес, т

  • Цена

Кришки колодязів

Скачати прайс

Кришки колодязів

Кришки колодязів або плити перекриття колодязів – це залізобетонні вироби з отвором, що використовуються для того, щоб перекрити колодязь, виконують при цьому декілька функцій:

– Захищають колодязь від потрапляння в нього сторонніх предметів.

– Виконують функцію безпеки для оточуючих, щоб убезпечити людей і автомобілі від провалювання в колодязь.

– Несуть технічну функцію, яка полягає в тому, щоб мати доступ до колодязя для технічного обслуговування.

Форма виробу може бути круглої або квадратної. Плити перекриття колодязів монтуються найостаннішими, після установки і облаштування самого колодязя.

Плита перекриття колодязя: розміри

Для даного виробу передбачено п’ять типорозмірів. Маркування ПП-10, 15, 20, 25 і 30 – означає діаметр колодязя, який потрібно перекрити –  1 м, 1,5, 2, 2.5 і 3 м. відповідно. Велике значення має навантаження, яке здатна витримати плита. Буває два варіанти за цим показником – з індексом «1» плити застосовуються під зелену і пішохідну зони, і «2» – плити перекриття кілець під проїжджу частину.

Наприклад: 1ПП 15-2, де 1 означає – отвір розташований на краю плити, ПП – плита перекриття, 15 – діаметр колодязя, що перекривається в дм, 2 – варіант несучої здатності.

Плити для колодязів ПП виготовляються з бетону і сталевого каркаса шляхом вібролиття, мають форму круга. Їх основне завдання – герметично перекрити доступ в колодязь. Це особливо важливо для оглядових колодязів в інженерних комунікаціях. Для доступу всередину обслуговуючого персоналу в такій кришці передбачається спеціальний оглядовий отвір.

Кришки колодязів залізобетонні: матеріал і контроль якості

Плити перекриття кілець стійкі до механічних навантажень, впливу атмосферних і антропогенних факторів. Плити для колодязів виготовляються з міцного бетону різних марок підвищеної морозостійкості і водонепроникності. Міцність виробу забезпечує сталь класу АI-III. Готові бетонні плити для кілець точно відповідають всім вимогам ГОСТу 8020-90 і Серії 3.900.1-14, випуск 1.

Всі етапи виробництва плит перекриття кілець ретельно контролюються. Монтаж готових виробів здійснюється на кільця або інші основи за допомогою цементного розчину, для забезпечення додаткової герметичності колодязя і безпеки.

Варто звернути увагу, що кришки колодязів від ТОБІ БУД тільки заводського виготовлення, що підтверджують паспорта якості на кожний виріб.

Не варто купувати плити перекриття колодязів кустарного виробництва, які в рази дешевше заводських, адже якість такої продукції дуже сумнівне. Ціна таких плит часто не перекриває навіть вартості сировини, що використовується при виробництві колодязних кришок заводського виготовлення.

Плити перекриття кілець: Київ

Ми поставляємо плити перекриття типових розмірів, але так само можливо виготовити плити перекриття під замовлення, згідно креслень замовника. У нас Ви можете купити кришку на колодязь необхідного розміру, а також замовити плити перекриття колодязя з отвором під оглядовий люк потрібного діаметру. Якість готових виробів підтверджується відповідними паспортами і технічними сертифікатами. На сайті представлені плити перекриття кілець типових розмірів. Доставка здійснюється оптом і в роздріб по Києву та Київській області, а також оптом і дрібним оптом в усі регіони України.