Каталог

Труби ПВХ

Труби ПВХ для зовнішньої каналізації – оптимальний вибір

трубы пвх для наружной канализации цена купить киев
Зовнішня каналізація необхідна для вирішення завдань, пов’язаних з відведенням та утилізацією стічних вод і побутових рідких відходів. Кращий виріб, який можна підібрати – труби ПВХ для каналізації. Що собою являє цей порівняно інноваційний матеріал і які його переваги?

Труба каналізаційна: ПВХ рулить

При прокладанні нової або реставрації старої каналізації труба ПВХ найбільш повно виконає покладені функції. Цьому сприяють переваги непластифицированного полівінілхлориду, з якого виготовлені вироби. До речі, для цієї ж мети часто використовується і труба ПНД, зроблена з міцного поліетилену. В обох випадках рідина відводиться самопливом.

Безнапірні труби з ПВХ мають наступні плюси:

  • Міцні.
  • Легкі.
  • Стійкі до морозів.
  • Прості в установці.
  • Нечутливі до корозії.

Труби ПВХ, зроблені з полівінілхлориду, які не обростають всередині різними типами наростів, при серйозних морозах не промерзають, не розтріскуються. Унаслідок малої ваги труби ПВХ легко транспортувати і укладати. Різати такі вироби зручно. Також труба каналізаційна стійка до різних абразивів, інших проявів агресивного середовища. Відсутність іржі дозволяє експлуатувати каналізаційні труби ПВХ дуже довгий термін – до 50 років і вище.

Якщо ви задалися питанням, скільки коштує ПВХ труба, то загляньте у вкладку «Прайс-лист». Там розміщена максимально докладна інформація про виріб і його актуальна вартість. Також в таблиці є товари, матеріалом виготовлення яких виступає залізобетон (Україна).

Вироби з поліетилену: альтернативний варіант

Труби ПВХ для зовнішньої каналізації найчастіше роблять з поліетилену. Цей матеріал, міцний, стійкий до корозії і вигідний в економічному відношенні. Поліетилен – сучасний матеріал, а труби з ПВХ (поліетилену низького тиску) це синонім практичності і довговічності. Цей з незначними витратами матеріал служить понад півстоліття, має високий ступінь пластичності, не втрачає свої властивості при промерзанні.

Компанія ТOBI BUD реалізує якісний залізобетон (Київ), всілякі ЗБ-вироби, труби ПВХ, ціна яких цілком виправдана, також ЗБВ за індивідуальним замовленням.