Каталог

  Фільтр

 • Длина рабочая (L), мм

 • Ширина (B), мм

 • Высота (H), мм

 • Сечение, мм

 • Вес, т

 • Цена

Палі

Скачати прайс

свая железобетоннаяДля чого потрібні палі? Для спорудження якісного фундаменту будинку в рухомому або слабкому грунті. Палі залізобетонні частково передають величезне навантаження споруди, яка будується, на нижні шари грунту, таким чином, розподіляючи його рівномірно між пластами грунтів і створюючи для майбутньої будови надійний фундамент на довгі роки. Розрізняються палі за видами матеріалу з якого вони виготовлені – палі бетонні, дерев’яні, металеві. Палі бетонні забивні найміцніші і мають ряд переваг перед іншими аналогами:

 1. Висока якість і захист від поступового руйнування (корозія, хімічний вплив, шкідники);
 2. Зручність монтажу і швидкість проведення робіт;
 3. Низька собівартість, і як випливає факт – економія коштів.

палі залізобетонні широко використовуються в сучасному будівництві для зведення різних типів споруд: приватні будинки, багатоповерхові будівлі, котеджі, сільськогосподарські і промислові будівлі, мости, енергетичні об’єкти і багато іншого. Їх застосування гарантує стійкість і довговічність споруд.

Різновид палі ЗБ

Палі залізобетонні для фундаменту можуть бути розділені за такими основними параметрами:

 • За перерізом палі бувають квадратними, круглими або трапецієподібними.
 • За зміцнення – з напруженою або не напружуваною арматурою.
 • За формою наконечника – із загостреним або пласким кінцем.
 • За ударостійкістю – звичайної ударостійкості або ударостійкі.

Так само різновид паль може в себе включати інші параметри, такі як додаткове армування наконечника палі і різні класи використовуваного бетону, які можуть поєднуватися з вищепереліченими характеристиками. У підсумку ми можемо отримати досить великий різновид паль з відмінними параметрами, тому даний вид виробів в основному виготовляється під замовлення. Параметри паль встановлюються проектними організаціями або проектантами, які проектують поля для забивання паль, на підставі інженерно-геологічних випробувань. Варто зауважити важливий факт, що проектовані параметри носять попередній висновок і можуть бути змінені після результатів пробних забивок.

Палі залізобетонні, розміри яких залежать від перетину і довжини, підбираються залежно від маси будови, особливостей грунту (пісок, глина і т.д.), умов використання. Палі занурюються в землю вібрацією, забиванням, підмиваючи, вдавленням або змішаними способами монтажу.

Забивні палі – це палі залізобетонні, що виготовляються відповідно до Серія 1.011.1-10 випуск 1, де вказані тип перетину, габарити, несуча здатність, морозостійкість, водонепроникність і інші технічні параметри паль залізобетонних.

Палі залізобетонні, серія має маркування, яке включає в себе всі перераховані вище параметри і виглядає наступним чином, наприклад: З 80.35-8-1у, де:

С – це паля квадратного перетину,

80 – довжина палі в дециметрах,

35 – перетин палі вимірюється в сантиметрах,

8 – тип армування (включає діаметр і клас поздовжніх стержнів арматури),

1 – додаткове армування вістря,

У – паля ударостійка (додатково армується верх палі, за яким будуть, при забиванні, проводиться удари молотом).

Типи армування паль визначають здатність палі витримувати навантаження при забиванні і протистояти опору грунтів, мають такі позначення:

Тип армування Діаметр і клас арматурних стержнів

 1. 10А І
 2. 10А ІІ
 3. 10А III
 4. 12А І
 5. 12А ІІ
 6. 12А ІІІ
 7. 14А ІІ
 8. 14А ІІІ
 9. 16А ІІІ
 10. 18А ІІІ
 11. 20А ІІІ
 12. 22А ІІІ
 13. 25А ІІІ

Палі: Київ

Відомо, що від якості фундаменту, залежить довговічність будівлі. Добре й високоміцна основа, якою можуть стати палі ЗБВ, це Ваш майбутній будинок без подальших перекосів і тріщин. Купити палі залізобетонні Ви можете переглянувши каталог або проконсультувавшись з менеджером по телефону. Великий асортимент продукції допоможе підібрати палі для будь-якого типу робіт. У нас найякісніші палі залізобетонні, ціна на які Вас приємно здивує.