Каталог

Лотки залізобетонні

Скачати прайс

Лотки железобетонные

Лотки залізобетонні являють собою спеціальні залізобетонні конструкції, які використовуються в житловому, промисловому і дорожньому будівництві, так само широко застосовуються в сільському господарстві. Залізобетонні лотки можуть використовуватися як захисний футляр для різних підземних комунікацій (кабелі і труби), як дренажні жолоби, при будівництві водовідводів, спорудженні мікротунелей. Вироби виготовляються з важкого бетону різних марок методом вібропресування. ЗБВ лотки водонепроникні, морозостійкі і довговічні.

Для лотків характерні:

  • простий і зручний монтаж;
  • висока несуча здатність;
  • довговічність;
  • можливість застосування для прокладки підземних і надземних каналів.

Асортимент

Лотки кабельні призначені для прокладки ліній електроживлення. Зверху лоток закривається спеціальною кришкою – плитою перекриття. Лоток забезпечує захист кабелю від механічних пошкоджень, а також доступ для обслуговування і профілактичних робіт.

Лотки інженерних мереж використовують для прокладки водопроводів, каналізації, газопостачання будівель і споруд. Вироби мають високу несучу здатність і можуть застосовуватися на обводнених ділянках з подальшою гідроізоляцією стиків лотків.

Лотки водовідвідні, як і всі лотки залізобетонні виконані у формі жолоба. Основна функція покладена на даний тип лотків – відведення дощових і стічних вод з певній території і напрям води в потрібне русло.

Лотки зрошувальні і лотки протиерозійні використовуються в основному в сільському господарстві для доставки води до місць поливу, там де її недостатньо, або навпаки, відведення надлишків води і вказівка їй потрібного напрямку, що б запобігти вимиванню і подальшого вивітрюванню родючих грунтів.

Плити для лотків забезпечують безпеку каналів і інженерних комунікацій, захищаючи їх від рухливості грунту, атмосферних опадів і перепадів температур. Кришки лотків – так називають плити перекриття лотків в будівельному середовищі, по-простому. Висота плит може бути від 50 до 250 мм, ширина плит перекриття лотків від 420 до 2780 мм, довжина від 740 до 2980 мм. Мінімальна вага плит лотків – 50 кг, максимальна доходить до 4 тонн.

Технічні характеристики бетонних лотків

Лотки ЗБВ виготовляються з важкого бетону і каркаса із сталевої арматури. Антикорозійні властивості сталі, і її пружність забезпечують тривалий термін експлуатації готового виробу і його здатність витримувати різні деформації. При виготовленні враховуються вимоги ГОСТів (ГОСТ 13015-2003).

Лотки залізобетонні, розміри і всі інші параметри повністю відповідають технічній документації згідно з якою виробляються дані зб вироби, відповідну інформацію ви можете знайти в категорії «лотки залізобетонні» нашого сайту. Так висота лотків варіюється в межах 220-1340 мм, ширина 330-2780 мм, довжина – від 740 мм. Лотки залізобетонні для теплотрас, розміри яких не є стандартними можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням.

Лотки залізобетонні: ціна

Вартість виробів залежить від їх типу, розміру, марки використовуваного бетону. Ціну конкретного виробу під ваші розміри завжди можна уточнити у менеджерів нашої компанії, які допоможуть вам підібрати бетонні лотки, відштовхуючись від ваших цілей і будівельних завдань, перекриття лотків, і надати кваліфіковану консультацію з питань придбання та доставки будівельних матеріалів. Ми виробляємо і постачаємо ЗБ-вироби по всій території України.