Каталог

Тротуарна плитка

Скачати прайс

Естетика – страшна сила, або Як використовувати фігурні елементи мощення

Мощення доріжок – процес, застосовуваний по всьому світу для облагородження територій. Тротуарна плитка відноситься до фігурних елементів мощення. 

Плитка ФЕМ виготовляється різних форм і конфігурацій, її можна індивідуально замовити в ТOBI BUD, як і ЗБВ. Це можуть бути доріжки з каменю, плитка під бетон, тротуарна плитка для сходинок і інші види. Також ТOBI BUD реалізує ЗБ-вироби від надійних виробників, якісний залізобетон (Україна).

Тротуарна плитка, Київ: ціна порадує навіть скептиків

Плитка тротуарна послужить не просто прикрасою території, але і як довговічний, стійкий до стирання, вологостійкий тип покриття. Будь-яка вулична плитка надає зручність для пересування пішоходів, виключає появу калюж, зимового ковзання, витримує значний температурний перепад.

Бетонні плити та інші види ФЕМ використовуються в скверах, на територіях біля приватних домоволодінь, у дворах, на літніх майданчиках кафе та ресторанів. Плита тротуарна бетонна найбільш потрібна при мощенні доріжок. Це не дивно, адже бетонні плити для доріжок купити бажають всі, хто цінує довговічність, екологічність, міцність, легкість монтажу і великий вибір виробів. Щодо останнього, то через пластичності з бетону можна «виліпити» будь-які моделі, використовуючи всю можливу колірну палітру. Крім того, вироби виходять ідеальними з точки зору ергономіки і геометрії. Термін служби якісної плитки з бетону за умови правильної укладки може тривати до півстоліття.

Тротуарна плитка-бруківка, ціна якої знаходиться в середньому діапазоні, також досить поширена. Цей вид мощення популярний з давніх-давен, відрізняється різним калібром плиток, викладених у вигляді візерунка або доріжки. Поява бетонних аналогів значно здешевило вироби. Тепер камінь для доріжок, створений з бетону, має набагато ширші декоративні можливості, ніж натуральний, оскільки не обмежує дизайнера в кольорі і формі.

Міцна, зручна і легко очищається – ось якості, якими відрізняється ця тротуарна плитка. Купити (Київ, ТOBI BUD пропонує найкращий вибір і ціни) бруківку варто любителям комфорту і власникам тонкого декоративного смаку.

У категорії «Тротуарна плитка» ціна (Київ) вказана з урахуванням ПДВ. Важливо розуміти, що довговічність і зручність експлуатації виробів залежить від правильності виготовлення, дотримання всіх технологічних процесів, відповідності стандартам. Це забезпечують заводські умови виробництва. ТOBI BUD співпрацює з багатьма підприємствами, тому у нас можна придбати будь-які види фігурних елементів мощення, добротний залізобетон (Київ та інші населені пункти з доставкою), бетон.