Каталог

Труби азбестоцементні

Скачати прайс

труба асбестоцементная цена купить киев

Труба азбестоцементна – незамінний учасник будмайданчиків

Азбестоцемент – це матеріал для будівництва, створений з цементу, азбесту і води. Композит іноді доповнюється пластифікаторами або барвниками. Компоненти доповнюють один одного, підсилюючи позитивні якості матеріалу.

ТOBI BUD реалізує не тільки ЗБВ, бетон, але і азбестоцементні труби.

Азбестоцемент відрізняється:

  • Стійкість до низьких температур. Азбестоцемент, зокрема, азбестова труба не деформується при заморожуванні і відтаванні протягом 50 циклів і більше, а якщо врахувати що труби азбестоцементні використовуються в основному в закритому від промерзання середовищі то даний технічний показник більш ніж завищений для даного вироби.
  • Незначна теплопровідність. Нагрівання матеріалу допускається до півтори сотні градусів – далі, показники міцності трохи знижуються.
  • Вогнетривкі властивості. При виникненні пожежі азбестоцемент зупинить полум’я, оскільки не схильний до займання.
  • Водонепроникний. Напорная азбестоцементна труба – краще рішення для водопровідних комунікацій, оскільки міцна і виключає протікання.
  • Високий поріг деформації. Матеріал не реагує на механічний та хімічний вплив – тобто не змінюється вага труби (або іншого виробу), її розмір і форми.
  • Не іржавіє. Якщо труба профільна згодом схильна до корозії, то у випадку з азбестоцементу цей момент виключений. Також виріб не схильний до грибкових і цвілевих атак.
  • Тривалий термін користування. З огляду на вищесказане, експлуатуються азбестоцементні вироби довго і успішно, набагато довше, ніж аналогічні конструкції з металу.

У всі віки робилися спроби здешевити процес будівництва. У 20-му столітті з’явилися матеріали, які дозволили це робити дуже ефективно. ТOBI BUD, крім азбестоцементних товарів, пропонує такий вид продукції, як труби ПВХ. Зроблена з полівінілхлориду вона не схильна до корозії, гниття, нечутлива до гідравлічного тиску, тому, як і труба азбестова, ідеальна для прокладання водогонів. Більш детально ознайомитись з такою продукцією як ПВХ труби Ви можете в окремій категорії: труби пвх для зовнішньої каналізації.

Купити азбестову трубу: навіщо і чому

Азбестоцементні труби стали використовуватися для прокладання водопроводу в Північній Америці початку 20-го століття. Вони дешеві, міцні, зручні в монтажі, легкі і витримують великі навантаження. Саме тому ТOBI BUD звертає увагу покупців на даний варіант при вирішенні певних будівельних завдань. Діаметри труб і інші технічні показники можна знайти в каталозі і прайс-листі. Там же пропонуються ПВХ труби, ЖБ-вироби, труба хризотилцементна, будь-який вид товару з категорії «залізобетон» (Київ) і безліч інших будівельних товарів.

Де використовуються азбестові труби? Експлуатують їх у багатьох областях будівництва в залежності від виду вироби. Безнапірні труби застосовуються для прокладки сміттєпроводів, телефонних кабелів, дренажів. Дуже затребувана товарна позиція – азбестова труба для димоходу. Ціна на БНТ труби невисока, що робить придбання вельми вигідним. Напірні труби використовуються в системах теплопостачання та водопроводах. Це відмінний замінник металевих аналогів.

Словом, якщо необхідний залізобетон (Україна), азбестові, хрізотілцементние, ПВХ труби, а також бетон – всі ці товари зберігаються в компанії ТOBI BUD. Заходьте – поділимося!