Фільтр

  • Ціна

Каталог

Плити перекриття лотків

Скачати прайс

Плити перекриття лотків

Плиты перекрытия лотковПри прокладанні теплотрас та інших інженерних мереж, які знаходяться під землею, необхідно забезпечити їх надійний захист від механічних пошкоджень і впливу зовнішніх чинників. З цією метою необхідно використовувати залізобетонні плити перекриття лотків.

Плити перекриття каналів: технічні якості і функції

Міцність лоткових плит гарантує їх склад з важкого бетону категорії В15 – В25 з високим рівнем морозостійкості і водонепроникності. Додатковий захист може дати гідроізоляція залізобетонних лотків і їх плит перекриття. Також при виготовленні плити перекриття лотка застосовується каркас з арматури з високоміцної сталі, що має антикорозійне покриття завдяки чому термін експлуатації плит перекриття збільшується.

Плити для лотків – це простий і надійний спосіб забезпечити гідро- і теплоізоляцію будь-яких підземних комунікацій і знизити до мінімуму механічний вплив на них. Залізобетонні кришки для лотків дуже зручні в експлуатації. Для їх монтажу не потрібне спеціальне обладнання. При необхідності плити лотків можна демонтувати і встановити назад. Це не вплине на їх функціональність. Використовувати дані ЗБВ плити лотків можна в будь-яких кліматичних зонах з різними температурними режимами.

Як вибрати плити для покриття лотків

Існує багато різновидів плит для перекриття каналів. Вони відрізняються габаритами, особливостями конструкції і призначенням. Перш ніж купити плити перекриття лотків, необхідно точно визначити потрібний вам розмір, для цього потрібно знати зовнішню і внутрішню ширини каналу, який перекривається. Також важливо враховувати ступінь рівномірно розподілення вертикального навантаження плит перекриття лотків, яка вимірюється в тс/м²

Типи і розміри плит лотків залежать від серії виробу. Для зручності покупців існує детальне маркування. У ньому, в залежності від серії, можуть бути вказані такі параметри, розглянемо приклад плити П5д-8:

  • тип конструкції, наприклад («П» -плита);
  • типорозмір плити (значення 5), плита шириною 780 мм. і товщиною 70 мм;
  • буква «д» означає що плита додаткова, довжиною 740 мм., без букви «д», довжина плити стандартна 2980 мм. ;
  • остання цифра в маркуванні визначає мінімальне навантаження, яке здатна витримати плита лотка залізобетонна, яке вимірюється в тс м².

Плити для теплотрас забезпечують надійний захист теплових мереж, які піддаються постійним чинникам агресивного впливу. Особливої надійності конструкції можна досягти, використовуючи додаткову гідроізоляцію каналу, при якій спеціальним розчином промащуються всі стики елементів.

Плити перекриття лотків дозволяють істотно знизити рівень зношування труб, надійно захищаючи їх від вологи, перепадів температур і механічного впливу. Це подовжує період експлуатації інженерних мереж, зменшує ймовірність аварій і поломок.