Каталог

Люки та дощоприймачі

Скачати прайс

Люки цена купить киев, дождеприёмники цена купить киев

Купити каналізаційний люк і дощоприймач: кому і навіщо

Каналізаційний люк і дощоприймач – класичний дует, без якого не обходиться жодна присадибна територія, ні підприємство, ні міські комунікації. Дощоприймачі представляють собою вироби у вигляді решітки з чавуну та інших матеріалів, прикріплені до рами. Ці грати – елемент зовнішньої частини каналізації, як і кришка люка, який закріплюється на колодязях для прийому стічних вод, утворених опадами.

Дощоприймачі необхідні для здійснення кількох цілей:

  • Оптимізація процесу збору зливових вод.
  • Захист пішоходів та автомобілів від пошкоджень.
  • Фільтрація сміття.

Останній пункт важливий тим, що, завдяки дощоприймачам, каналізація не забивається великогабаритними сторонніми включеннями. Вироби відрізняються формою (зливоприймальники прямокутні, зливоприймальники квадратні, зливоприймальники круглі), матеріалом виготовлення (зливоприймальники чавунні, зливоприймальники пластмасові, зливоприймальники полимерпесчанні) і місцем експлуатації – пішохідна зона, проїжджа частина малотоннажного транспорту і проїжджаюча зона великовантажного транспорту (зливоприймальники легкі, зливоприймальники середні, зливоприймальники важкі).

Люки каналізаційні

Люк каналізаційний – другий учасник дуету. Сучасні населені пункти насичені різнорідними комунікаціями – кабельними, каналізаційними, зливовими та іншими. Для кожного виду необхідні каналізаційні люки. Ціна виробів порівняно невисока, але їх значення величезне. Купити каналізаційний люк знадобиться власникові власного двору, житлово-комунальної контори, організаторам міських систем і іншим користувачам підземних комунікацій.

Люк чавунний – найбільш поширений варіант. Перш за все, вироби відрізняються матеріалом виготовлення, місцем експлуатації і формою. Наприклад, люк дорожній повинен витримувати значні навантаження, як правило до 25 т. Кришка люка чавунна, ціна якої вказана в прайс-листі нашого підприємства, встановлюється на автомагістралі, тротуарах, міжквартальних проїздах, але варто відзначити її одну особливість – вона не зрушується з місця навіть при інтенсивному русі завдяки так званої обоймі або корпусу люка, який як правило продається в комплекті з кришкою люка.

Який люк купити для присадибної території? Люк каналізаційний чавунний в цьому випадку буде відмінним вибором, але середньої або легкох ваги. Важкі варіанти доречні там, де часто їздить (магістраль, територія заводу і тд.) Великогабаритний транспорт.

Люк для колодязя так само, як і залізобетон (Україна) – це два основні матеріали при створенні підземних інженерних мереж, без яких не зможе обійтися жоден об’єкт, що будується. Важливо відзначити, що всі ЗБ-вироби, люки і залізобетон (Київ) вироблені на заводах ЗБВ і інших підприємствах, що займаються виготовленням продукції такого роду. Тому купити люк для каналізації або інший виріб з каталогу в ТOBI BUD, можна не побоюючись за якість – всі моделі виготовлені з встановленими ГОСТам і стандартизовані.

У пішохідних, паркових зонах встановлюються легкі каналізаційні люки, ціна яких невелика, на відміну від важких і середніх люків, а й навантаження люки легкі витримують в десятки разів менше. Моделі середні за вагою використовуються на автостоянках, тротуарах та місцях руху малотоннажного транспорту.

Надважкий каналізаційний люк купити варто для установки на аеродромах, автозаправках, в доках і інших територіях з високими навантаженнями на поверхню.

Компанія ТOBI BUD пропонує будь-які необхідні варіанти за оптимальною ціною.