Вгору

Контакти

Адрес: Київ, ул. Козацька, 9, оф. 9

Телефони: 067-274-22-00 , 099-274-22-00 , 073-274-22-00

E-mail: tobibud2018@gmail.com

Розклад:
Понеділок – П’ятниця: 09:00 – 18:00,
Субота – Неділя: консультації в телефонному режимі

Контакти компанії ТОБІ БУД – місце де знаються на залізобетоні

TOBI BUD – це компанія з бездоганною репутацією і 11-річним досвідом. Команда кваліфікованих працівників давно перетворилася у згуртований колектив, який схожий на злагоджений механізм, де кожен бездоганно виконує свою функцію. Результат передбачуваний – вдячні відгуки замовників і стабільність. 

ЗБВ вироби – потрібний товар на будівельному ринку, але його вибір пов’язаний з певними труднощами. Деякі проекти включають в себе вироби, які давно зняті з виробництва або не виготовляються в Україні, тому щоб не помилитися, треба відмінно орієнтуватися в тенденціях і наповненні будівельного ринку. В цьому Вам допоможуть фахівці нашої компанії, які чудово орієнтуються в українському ринку будівельних матеріалів. 

Залізобетонні конструкції – гарячі пиріжки в світі будівництва 

А компанія TOBI BUD спеціалізується на їх реалізації. Придбати ЗБВ саме у нас варто з наступних причин: 

  • Ніяких турбот. Схема елементарна: замовник працює виключно з TOBI BUD, де збирається купити залізобетон і вироби з нього, а компанія співпрацює з багатьма заводами ЗБВ, оберігаючи клієнтів від нервових перевантажень при спілкуванні з постачальниками. 
  • Наші знання – на службі споживачів. Для придбання ЗБВ Київ, зокрема, компанія TOBI BUD – найкраще місце, оскільки професійні співробітники, ідеально вивчили ринок, сформували каталог, де розміщені тільки високоякісні вироби. При цьому клієнт за них не переплачує. Тому, якщо необхідний залізобетон (Україна), ми точно знаємо, де дешевше і краще! 
  • Ми – на боці покупця! Потрібен залізобетон? Купити ЗБ-вироби можна в TOBI BUD з доставкою у всі міста України. Слід врахувати, що професійні співробітники фірми завжди стежать за виконанням виробником ЗБК даних зобов’язань – пріоритет колективу компанії – відстоювання та захист інтересів замовника. 
  • Доставка Залізобетонних виробів – наша проблема. Причому компанія бере на себе відповідальність за скрупульозне виконання контрольних строків. Купуючи залізобетон, доставка пропонується по всій території країни, не тільки у великі міста, але і в самі віддалені та важкодоступні місця України, для цього наш відділ логістики зробить все можливе і неможливе, що б Ваші вироби із залізобетону були доставлені в обумовлений строк, а також цілі й збережені. 

Спеціалізація компанії TOBI BUD – залізобетон. Ціна (купити вироби можна за розрахунком готівкою та безготівково) залежить від марки бетону, типу армування, призначення і розміру. Напрямки роботи організації наступні: 

  • Реалізація різнопланових залізобетонних конструкцій (можливо вибрати в каталозі). 
  • Виконання індивідуальних замовлень. 
  • Консультування в режимі реального часу або по електронній пошті. 
  • Підбір необхідних варіантів ЗБВ (тротуарної плитки, інженерних і каналізаційних люків, бетонних плит, сходових прольотів, типів перекриттів тощо) 
  • Доставка товару без затримок. 

Компанія вітає постійних клієнтів програмою лояльності, діють періодичні акції, надаються знижки. 
За роки роботи TOBI BUD вивчила залізобетон (Київ) і все, що з ним пов’язано, бездоганно. Глибокі знання питання в тандемі з повагою до побажань замовника роблять співпрацю взаємно приємною.