Каталог

Бетон

бетон, бетонные изделия цена купить киев

Бетон: нюанси вибору

Бетон відомий людству з часів Стародавнього Риму, близько 4 тис. років тому. Сучасний бетон, звичайно, відрізняється від старовинного, але суть матеріалу не змінилася – це штучний композит піску, щебеню, цементу і води. Для поліпшення властивостей іноді використовуються різні добавки. Але купити бетон непросто – треба знати масу тонкощів.

Якісний бетон: ціна від ТOBI BUD приємно здивує!

На якість бетону впливає марка цементу, розміри піщаної та щебеневої фракції, кількість води в суміші. Склад бетону – найважливіший фактор, безпосередньо пов’язаний з експлуатаційними властивостями. Не менш важливі пропорції бетону, які розраховуються за спеціальною таблицею. Від правильного змішування компонентів будуть залежати міцність виробів і покриттів. Тому особливо важливо купувати композит у надійних виробників, які грамотно проведуть розрахунок бетону. Адже якщо бетон для фундаменту, перекриття або бетонні блоки будуть зроблені не у відповідності з ГОСТом, то це може стати причиною руйнування об’єкта. У ТOBI BUD подібний сценарій повністю виключений, оскільки компанія співпрацює тільки з кращими заводами з виробництва бетону і ЗБВ.

Властивості бетону, або Перевіримо бетонні плити на міцність

Всього їх п’ять, де б не купувався бетон – Бровари, Київ, Бориспіль та інші міста неосяжної України. Отже, які властивості бетону:

  1. Показники міцності. Одне з найважливіших властивостей для виробництва будь-якого ЖБ-виробу, будь то кільця бетонні або плити перекриття. Залежно від витримуваних навантажень розрізняють марки бетону – починаючи від М 50, закінчуючи надміцної М 1000. Щоб отримати на виході якісний бетон, пропорції повинні строго дотримуватися. Наприклад, якщо в суміші збільшити кількість води, простіше стане заливка бетону за рахунок збільшення податливості і пластичності матеріалу, але характеристики міцності значно погіршаться. На міцність також впливає марка цементу, структурні показники піску і гравію (щебеню). Потрібно пам’ятати що остаточні параметри суміші визначають через 28 днів після заливки.
  2. Щільність суміші. На цей параметр впливає те, скільки води додано. Важливо і кількість повітря що потрапив в неї . Якщо потрібно купити бетон (Київ) 0,95 щільності, то це означає, що тільки 5% суміші займають пори, решта – тверді включення. Щоб поліпшити цей показник, маса наповнювача повинна включати різні калібри щебеню і трохи води.
  3. Рухливість бетону. Цей параметр на заводі перевіряють спеціальним конусом. Важливо, щоб бетон заповнив все ергономічні вигини форми. Існує три види бетону в залежності від коефіцієнта жорсткості.
  4. Стійкість до вологи. Чутливість бетону до води спочатку низька, але залежить від віку вироби, щільності суміші. Збільшується показник водостійкості шляхом додавання в композит спеціальних наповнювачів.
  5. Стійкість до високих температур. Зазвичай ЗБВ і вироби з бетону зберігають стійкість до руйнування при високих температурах, тому бетонні конструкції по праву вважаються одними з найбільш пожежостійких і пожежобезпечних будівельних матеріалів.

Всі перераховані властивості варіюються до меж, встановлених стандартами. Бетонні суміші вибираються в залежності від цілей і потреб покупця. Оскільки вибір вимагає взяття до уваги безлічі нюансів, фахівці ТOBI BUD пропонують професійну допомогу – у нас можна отримати грамотну консультацію.