Каталог

    Фільтр

  • Диаметр (D), мм

  • Толщина (H), мм

  • Вес, т

  • Цена

Днища колодязів

Скачати прайс

Днища колодязів

Залізобетонне днище колодязя є важливим елементом колодязя, який необхідно захистити від попадання ґрунтових вод. Днище також забезпечує додаткову надійність і опору для самого колодязя, що важливо на нестійких і сипучих грунтах.

Днища колодязів мають круглу форму. Для зручності і безпеки монтажу вироби оснащуються монтажними петлями. Колодязні днища виготовляються з високоміцного бетону класу B15 або іншого, якщо цього вимагають технічні умови. В основі конструкції – каркас з високоміцної сталі і сталевого дроту, який надає конструкції необхідну міцність.

Днища для колодязів забезпечують стійкість і витримують загальна вага конструкції без деформацій і зсувів. Днище встановлюється на підставу з піщано-щебеневої подушки, щоб забезпечити нерухомість конструкції. На нього зверху встановлюються кільця колодязя, а стики між ними герметизують цементним розчином.

Залізобетонне днище для колодязя володіє відмінними антикорозійними властивостями, не деформується від різких перепадів температур і повністю захищає вміст колодязя від контакту з грунтовими водами і грунтом.

Властивості і особливості виробу:

  • висока міцність;
  • відмінні експлуатаційні характеристики і довговічність;
  • абсолютна водонепроникність;
  • морозостійкість.

Колодязне днище: розміри

Розміри вироби стандартизовані і повністю відповідають вимогам ГОСТу 8020-90 і Серії 3.900.1-14, випуск 1. У нашому асортименті є днища для колодязя з діаметром від 150 до 330 см. Висота днища становить 10-25 см. Маркування готового виробу, наприклад,ПН10 позначає – плита нижня для кільця діаметром 1 метр. Маркування проставляють на бічній грані вироби.

Днище колодязя (Київ)

Замовити та купити днище криничне, як і інші складові колодязя Ви можете прямо зараз. У нас є широкий асортимент виробів для інженерних комунікацій, які практично завжди є в достатній кількості на нашому складі. Наші менеджери завжди готові проконсультувати Вас щодо комплектації, складу і розмірів елементів для колодязів. Ціна на криничне днище від ТОБІ БУД одна з найкращих на будівельному ринку. На всі вироби надається технічний паспорт, який підтверджує склад матеріалу і якість продукції.