Каталог

Кільця колодязів

Скачати прайс

Кільця колодязів

Кільця колодязні залізобетонні використовуються при спорудженні вертикальних колодязів різного призначення: водопровідних, каналізаційних і колодязів для обслуговування інженерних комунікацій. Вироби виготовляються з бетону литтям у формі, або методом вібропресування на спеціальних формувальних установках. Армування ЗБ кілець складається зі сталевої сітки і арматурних прутів різних діаметрів.

Кільця бетонні: розміри

Кільця для колодязів розрізняються розмірами: діаметром та висотою. Стандартні за розміром зб кільця мають діаметр від 70 до 300 см, який залежить від мети використання виробу. Кільця залізобетонні, діаметр яких знаходиться поза зазначеного діапазону можливо виготовляти за індивідуальним технічним завданням замовника.

Стандартна висота кілець – 0,89 м. Але кільця ЗБВ з іншою висотою також виготовляються і вважаються добірними, призначені для того щоб максимально близько підібрати потрібний розмір споруджуваного колодязя, бувають 29, 49, 59 см. у висоту. Маркування готових кілець містить вказівку на висоту і діаметр виробу. Так, маркування КС 15-9 позначає «кільце, з внутрішнім діаметром 15 дм.». Друге значення «9» позначає висоту виробу, і теж вказано в дециметрах. Щоб не помилитися з вибором, при замовленні, звертайте увагу на те, в яких одиницях виміру вказані розміри: дециметрах, метрах, сантиметрах.

Кільця залізобетонні: особливості

Залізобетонні кільця можуть бути декількох типів:

  • звичайні кільця стінові;
  • колодязні кільця з замком;
  • кільця бетонні з дном;
  • кільця опірні;

Кільця зб з замком, по іншому називаються єврокільця, відрізняються від звичайних виробів наявністю системи «паз-гребінь» на стикувальних частинах кільця, яка полегшує монтаж самих виробів і запобігає зміщенню кілець і порушення цілісності колодязя.

Кільця залізобетонні з днищем дуже зручно монтувати при високому рівні грунтових вод, оскільки даний виріб можна занурювати безпосередньо в воду і не потрібно чекати сприятливі для монтажу умови. Цей виріб повністю герметичний і не пропускає воду завдяки монолітному днищу в кільці. У будівельному середовищі сформувався сленг на дані вироби – бетонні кільця у вигляді склянки.

Опірні кільця – це невеликого розміру кільця, які служать прокладкою між плитою перекриття кільця і люком, виконують функцію регулювання висоти монтажу люка і його зручність.

У нас ви можете купити кільця бетонні (Київ) необхідного розміру з доставкою по Україні. Доставка бетонних кілець по Києву і Київській області здійснюється як звичайним автотранспортом, так і спецтранспортом з краном маніпулятором. Доставка по регіонах України проводиться звичайним транспортом, таким чином виходить істотно знизити собівартість зб кілець, оскільки транспортування ЗБВ на великі відстані маніпулятором, послуга не з дешевих. Умови і терміни доставки обговорюються при оформленні замовлення, перед тим як купити колодязні кільця.

Каналізаційні кільця

Кільця для каналізації особливо затребувані в заміському будівництві для облаштування каналізацій і оглядових ям зовнішніх водопроводів. Вони відрізняються широким діапазоном розмірів. Замовити і купити кільця бетонні каналізаційні можна оптом і вроздріб, вибравши один з типових розмірів. Наші менеджери допоможуть підібрати потрібні параметри Вашого майбутнього колодязя відштовхуючись від поставлених перед Вами завдань і зорієнтують у всіх технічних і організаційних нюансах покупки зб кілець.

Кільця для колодязя: ціна

Ціна виробу залежить від його розмірів і інших технічних характеристик. Тому серед пропонованих Вашій увазі кілець для каналізації є вироби з різними цінами, з якими можна ознайомитися в прайс-листі, в категорії кільця колодязні нашого сайту або дізнатися вартість в телефонному режимі у наших фахівців. Купити товар можна оформивши замовлення через кошик або по телефону.