Фільтр

Каталог

Квітники

Цветочницы цена купить киев, урны цена купить киев

Вазони з бетону: квіти в надійній оправі

Компанія ТOBI BUD знає все про вироби з категорії «залізобетон». Київ – місце прописки нашої фірми, а всі необхідні відомості про те, як зв’язатися з фахівцями компанії, знаходяться у вкладці «Контакти». Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками ЗБВ і реалізуємо не тільки стандартні ЗБ-вироби, а й зроблені за індивідуальним замовленням. Наприклад, вуличні горщики для квітів і урни, виконані з бетону.

Потрібні гарні клумби? Виберіть квіткарки з бетону

Вуличні вазони можуть бути різні, але найбільш практичним матеріалом для виготовлення є бетон. Україна навесні і влітку схожа на величезний запашний квітник, тому клумби з каменів і бетонні вазони – актуальна пропозиція на нашому ринку. Затребувані також урни з цього матеріалу.

Чим обумовлений попит? Звичайно, безліч переваг таких виробів:

  • Довговічність і міцність. Бетонні квіткарки – міцний продукт. Вони нечутливі до температурних перепадів, кліматичних змін, тому не тріскаються, не обсипаються. Вази бетонні байдужі до корозії – вона виключена на поверхні виробів.
  • Естетичні показники. Бетонні вуличні квіткарки завжди виглядають привабливо і доречно. У парках вазони для саду, виконані у вигляді шикарних ваз, не тільки прикрашають, але і зонують територію. У них можна поміщати найрізноманітніші квіти. Витончені бетонні клумби органічно виглядають на прибудинкових територіях, присадибних ділянках, у дворах установ, офісів, міських скверах, дитячих садах і багатьох інших локаціях.
  • Економна економія. Квітники та клумби, а також урни, виконані з бетону, набагато дешевше, ніж клумби з каменю натурального. При цьому бетонні вазони для квітів не поступаються в якості і красі кам’яним аналогам.

Крім іншого, вазони вуличні – дуже практична річ. Квіткові насадження захищені від витоптування, грунт і вода не просочується крізь бетон, тому чистота території забезпечена. Функцією підтримки порядку на вулицях мають і бетонні урни, які представлені у нас в широкому асортименті.

З огляду на існуючі факти вандалізму, варто відзначити, що бетонні вазони купити слід тим, хто бажає убезпечити свою територію від цього ганебного явища. Справа в тому, що вироби досить великовагові – до 100 кг, тому зашкодити або забрати їх буде досить важко.

У ТOBI BUD покупець може придбати і замовити будь-які клумби. Фотогалерея, розміщена на сторінках сайту, містить різноманітні зразки виробів.