Каталог

    Фільтр

  • Длина (L), мм

  • Ширина (B), мм

  • Высота (H), мм

  • Вес, т

  • Цена

Плити перекриття екструдерні

Скачати прайс

Плити перекриття екструдерні

Tobi Bud плиты перекрытия экструдерные что такоеЕкструдерні плити перекриття – це високоміцні залізобетонні конструкції, отримані видавлюванням бетонного розчину через спеціальні отвори. Синонімічна назва – плити перекриття безперервного вібропресування. Вироби відрізняє висока зносостійкість, міцність і довговічність. Термін їх можливої експлуатації – більше 70 років.

Сфера застосування плит – одна з найбільш широких. Вироби застосовуються для зведення і будівництва будівель різного призначення, а також для покриття споруд. Особливо необхідні вони при зведенні каркасних споруд і будівель з великих блоків.

Плити перекриття безопалубочного формування відрізняються високим ступенем стійкості до дії агресивних чинників (вологи, вібрації) завдяки підвищеній щільності.

Основні типи плит перекриття:

  • плити перекриття ПБ – пустотілі плити, виготовлені безопалубочним методом;
  • плити перекриття ПК – ЗБ-плити опалубочного способу виготовлення.

Плити перекриття: розміри

Висота екструдерних плит може бути 220, 265, 320 і 400 мм. Ширина 1200 мм. 1500 мм. Довжина виробу може бути до 19 м. Технологія безопалубочного формування має на увазі нарізку суцільного полотна виробу за розмірами, зазначеним замовником.
Плити перекриття: характеристики
Для виготовлення плит перекриття безопалубного формування застосовується бетон класу (B35-B50), який відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-43-96. Армування виконується сталевими канатами різних марок. У виготовленні використовується поздовжнє армування.

Якщо вас цікавить які плити перекриття краще, то ми б рекомендували звернути увагу на плити безопалубочного формування (серія ПБ). Технологія їх виготовлення, параметри армування і використовуються матеріали повністю відповідають всім сучасним будівельним вимогам. Виготовлення екструдерних плит перекриття здійснюється як з монтажними петлями, так і без них. Монтажні петлі полегшують підйом і монтаж плит, але і без петльові плити теж монтуються досить легко за допомогою спеціальних траверс або м’яких тканинних строп. Для монтажу застосовуються крани вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн.

Екструдерні плити перекриття Київ

Ми виробляємо і продаємо плити ПБ і ПК по ваших розмірах. А також організуємо оперативну доставку вашого замовлення в будь-яку точку України. Серед наших переваг низька ціна на екструдерні плити перекриття, висока якість, довговічність і надійність виробів. Великий асортимент наших залізобетонних виробів задовольнить потреби будь-якої будівельної організації.