Вверх

Як замовити?

Купити ЗБВ в ТОВІ BUD: зв’язок встановлено

Залізобетон і вироби з цього міцного, негорючого, довговічного матеріалу давно вийшли на перший план в сфері будівельного ринку. ЗБВ вироби, ціна яких цілком доступна і прийнятна, користуються попитом в будівництві будівель, мостів, доріг, з їх допомогою прокладаються інженерні та інші комунікації. 

Якщо необхідно купити бетон з доставкою або якісні ЗБВ вироби, ласкаво просимо в ТОВІ BUD. Схема взаємодії з нашим сайтом інтуїтивно зрозуміла і проста.

  1. Перший етап: каталог. На його сторінках розміщені всі необхідні товарні позиції: фундаментні блоки, панелі перекриття, колони залізобетонні. Також тут можна вигідно купити бетон. Картки товарів містять всю інформацію для бажаючих придбати ЗБВ: марки бетону та інші технічні характеристики. Важливо, що виробник продукції – завод ЗБВ. Це означає, що при виготовленні суворо дотримуються необхідні стандарти, а отже, виключена поставка недоброякісної продукції. 
  2. Другий етап: прайс-лист. Вирішили купити ЗБВ? Київ і ТОВІ BUD чекає вас! Якщо виріб вибрано, то наступним етапом стане ознайомлення з таблицею вартості у вкладці «Прайс-лист». Зайшовши в неї, покупець побачить, як документ автоматично скачується на ПК користувача. Крім цін (з ПДВ), вказані розмірні параметри виробів, їх маса. Скільки коштує будь-який вибраний ЗБ-вирібперемичка або плита перекриття, клієнт з’ясує саме тут.
  3. Третій етап: зв’язок. У вкладці «Контакти» розміщені номери телефонів, юридичну та електронну адресу. Якщо вибір зроблено, то зв’язатися із співробітником фірми можна в телефонному режимі або під час особистої зустрічі. Також залізобетон купити можна, написавши на вказаний e-mail. У повідомленні слід вказати тип, розмір та необхідну кількість виробів. Таким же чином можна придбати бетон (Київ). Менеджер зв’яжеться з вами в будь-який зручний час. Фахівці ТОВІ BUD нададуть допомогу у питаннях закладки певного виробу в проект, проконсультують в виборі ЗБ виробів, підкажуть, якої марки бетон купити доцільніше.

Компанія надає повний спектр послуг: від грамотної консультації до транспортування (саме у нас ви можете придбати залізобетон з доставкою по регіонах України і Києва). 

ТОВІ BUD чекає свого покупця!