Залізобетон – «універсальний солдат» у сфері будівництва. Він поєднує в собі непохитну міцність арматури і міцність бетону. Матеріал з успіхом використовується в формуванні несучих конструкцій, втіленні найзухваліших архітектурних рішень. Бетонні блоки та інші зб вироби не бояться вологи, довговічні, зручні при монтуванні і мають масу переваг перед іншими будівельними конструкціями.

Переваги залізобетону незліченні:

  • Стійкий до кліматичних умов. 
  • Пожежобезпечний. 
  • Не піддається іржі. 
  • Малочутливий до механічних пошкоджень. 
  • Ідеальний в якості теплоізоляції. 
  • Стійкий до сейсмічних коливань.

Саме тому ЗБВ (вироби з залізобетону) користуються стабільним попитом в будівельних роботах. 

Даєш залізобетон: Україна в темі 

TOBI BUD – компанія, що реалізує бетонні плити, залізобетонні кільця та інші подібні вироби. Вони армуються сіткою, прутами, дротом, також можливі змішані варіанти.

Чим TOBI BUD виділяється серед конкурентів?

1. Співпраця з перевіреними виробниками. Якщо завод ЗБВ виготовляє якісну продукцію, значить, він є нашим партнером. Це дозволяє замовникам не кидатися, намагаючись вигідно придбати залізобетон – купити (Київ – місце знаходження TOBI BUD) вироби можна безпосередньо в нашій компанії. Кільця (ЗБВ), ціна яких цілком прийнятна, фундамент, і все для його будівництва, плити перекриття, люки, відбійники, балконні плити і лоджії, сходові конструкції і масу інших конструкцій і матеріалів можна вибрати в каталозі сайту. 

2. Консультаційні послуги: допомога у виборі. Кваліфіковані фахівці зорієнтують у різноманітті товару, допоможуть купити бетон і вироби з нього, у відповідності з індивідуальними побажаннями. Консультації щодо придбання та доставки продукції і так само з технічних питань проводяться як при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашому будівельному майданчику, так і в телефонному режимі. Це значно заощадить час замовника. 

3. Докладний каталог. Якщо необхідно придбати залізобетон і бетон – Київ тоді компанія TOBI BUD – краща в плані локації для цієї мети. У каталозі представлені всі можливі типи виробів для житлового, промислового та інших видів будівництва – бетонні кільця, плити перекриття, палі, труби азбестоцементні, урни. Кожна позиція супроводжується докладною технічною інформацією.

4. Персональні заявки. При необхідності можливо замовити залізобетонні вироби за індивідуальними параметрами. Наприклад, якщо потрібна ексклюзивна бетонна тротуарна плита (Київ чи інший регіон) – клієнт подає заявку і в обумовлені терміни отримує виріб прямо на територію будівельного майданчика.

5. Вартість доставка. Перше, що сподобається бажаючому придбати залізобетон – ціна. Купити вироби можна по розумній вартості. Для вірних клієнтів обов’язкова програма лояльності. Доставка залізобетону і виробів з нього здійснюється по всім регіонам України. Зобов’язання по термінам суворо дотримуються. На замітку купуючим залізобетон: доставка проводиться силами власного автопарку фірми, або з допомогою попутного транспорту якщо доставка ЗБВ провадиться за межі Київської області, що дає можливість замовнику заощадити чималі кошти, оскільки оплата за доставку ЗБВ проводитися тільки в одну сторону (ще один аргумент чому TOBI BUD краще ніж завод ЗБВ) і наші фахівці логістичного відділу допоможуть Вам у вирішенні цієї задачі. Способи оплати варіативні. 

Компанія – не новачок на українському будівельному ринку. Тому на питання, де купити тротуарну плитку, бордюр, фундамент або надійні перекриття – відповість TOBI BUD.