Появі на будівельному ринку залізобетонних виробів передувала дуже романтична історія. У далекому 19-му столітті невідомий садівник Моньє родом з Франції практикував вирощування квітів у бетонних вазонах і засмучувався, коли один з них давав тріщину. Винахідливий садівник вирішив зміцнити ще теплий матеріал кількома прутиками – і вуа-ля, як кажуть французи – в підсумку вийшли міцні вазони.

Залізобетон давно лідирує на будівельних майданчиках: блоки ФБС, перекриття, лотки, плити, перемички, колодязні кільця затребувані, як ніколи. Ціна ЗБВ – одне з вагомих переваг матеріалу, але якість теж у цьому питанні стоїть не на останьому місці.

ТОВІ BUD – компанія, де професіонали допоможуть вам продумано купити ЗБВ, вибрати розміри плит перекриття та інших необхідних виробів. Які питання можуть виникнути при покупці? 

• Як правильно підібрати розміри ФБС? Якщо необхідно купити ЗБВ (Київ), наприклад, фундаментні блоки, розміри, включаючи довжину, ширину і висоту, можливо знайти у відповідній таблиці прайс-листа. Там же вказано вагу конструкції. Також слід враховувати характеристики і марку бетону, наша компанія співпрацює тільки з перевіреними підприємствами, які виробляють залізобетонні вироби, згідно з вимогами Госту, тому у Вас ніколи не виникнуть труднощі у даному аспекті питання. 

Скільки коштує плита перекриття? Коли вибираєте ЗБВ вироби ціна є важливим фактором. На сайті компанії ТОВІ BUD цінова політика зрозуміла і прозора – в прайс-таблиці вказана вартість кожного виду товару, враховуючи податок ПДВ. Для цього необхідно завантажити файл і знайти потрібну позицію, наприклад: кільце залізобетонне – ціна записана навпроти вироба. 

Для різних видів будівельних робіт може знадобиться фундамент, плити, сходові марші, кільця бетонні – купити їх слід з урахуванням проектної документації, а вибір виробів доцільно довірити фахівцям, які з легкістю допоможуть Вам розібратися з таким тяжким товаром як залізобетон

Якщо необхідно придбати нестандартні перекриття, бетонні лотки, сходові марші, кільця для колодязя, ціна таких виробів буде розраховуватися індивідуально.